Podstawowa składka członkowska - zmiany

Informujemy, że została podjęta i weszła w życie Uchwała Rady Naczelnej ZHP w sprawie określenia wysokości podstawowej składki członkowskiej na rok 2022.

Składka członkowska wynosić będzie 36 zł za kwartał (144 zł rocznie).

Składkę należy wpłacić do  20. dnia każdego pierwszego miesiąca w kwartale (czyli do 20 stycznia, 20 kwietnia, 20 lipca, 20 października), za pośrednictwem przelewu na numer bankowy hufca

Zachęcamy do wpłaty jednorazowo całej składki członkowskiej za rok 2022 - 144 zł (jest to wygoda dla rodziców i dla drużynowych).

Przypominamy, że nieopłacenie podstawowej składki członkowskiej skutkuje skreśleniem z listy członków ZHP, co oznacza brak możliwości udziału:

- w zbiórkach i spotkaniach drużyny/gromady;

- w wyjazdach na biwaki i obozy;

- w uroczystościach patriotycznych.

Osoba skreślona z listy członków ZHP nie ma prawa założyć munduru harcerskiego.

Składka członkowska nie jest opłatą, za zrealizowane zbiórki. Jest składką za przynależenie do naszej organizacji - do największej organizacji pozarządowej w Polsce, do Związku Harcerstwa Polskiego.

Nr konta bankowego:

Hufiec ZHP Lubin

ul. 1-go Maja 17a/5

59-300 Lubin

Bank Spłódzielczy Wschowa o/Lubin

64 8669 0001 0311 9747 2000 0001

Uchwałę Rady Naczelnej ZHP(można przeczytać tutaj)

W przypadku pytań dotyczących składki członkowskiej prosimy o kontakt z naszym Skarbnikiem – pwd. Joanną Stachecką, która z chęcią odpowie na Wasze pytania (e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )