Bon turystyczny już wystartował!

Śpieszymy z informacją, że ruszyła możliwość realizacji bonu turystycznego w naszym hufcu!

 

Aby skorzystać z bonu turystycznego nie trzeba składać wniosku. Wystarczy aktywować bon na PUE ZUS (w zakładce [Ogólny], w menu bocznym jest zakładka [Polski Bon Turystyczny] >[Mój bon]).

Osoby, które mają dziecko z niepełnosprawnością mogą skorzystać także z dodatkowego świadczenia w formie bonu. Powinny najpierw aktywować bon, a następnie złożyć na PUE ZUS „Oświadczenie osoby uprawnionej w celu ustalenia prawa do dodatkowego świadczenia w formie Polskiego Bonu turystycznego”(DBT) i dołączyć do niego skan lub zdjęcie orzeczenia dla dziecka o niepełnosprawności lub niezdolności do pracy. 

W ten sposób sfinansujesz pobyt dziecka na „zielonej szkole”, kolonii czy obozie – harcerskim, sportowym, rekreacyjnym, zarówno latem, jak i zimą.

 

 

Bon turystyczny możesz wykorzystać na działania Hufca ZHP Lubin. Jeżeli się na to zdecydujesz skontaktuj się z nami mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , aby otrzymać od nas niezbędną klauzulę informacyjną, która jest potrzebna abyście mogli zrealizować bon właśnie u Nas.

Więcej informacji na temat bonu turystycznego można uzyskać na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej. W razie wątpliwości proszę pisać do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.