VIII Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek

13. grudnia br. w gościnnych murach II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie odbył się VIII Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek Hufca ZHP Lubin.

W konkursowe szranki stanęło wiele gromad i drużyn jednak najlepsi byli:

Kategoria Harcerze

1. Miejsce:

24 Drużyna Harcerska "Piorun"

33 Drużyna Harcerska "Cumulus"

2. Miejsce:

13 Drużyna Harcerska "Bastion"

18 Drużyna Harcerska "Carpe Diem"

Kategoria Zuchy:

1. Miejsce

16 Gromada Zuchowa "Festina Lente".

Organizatorem Przeglądu był Szczep Harcerski "Falanga" pod przewodnictwem dh. Marty Wrześniak.

Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Lubinie, Gmina Miejska Lubin, Rada Miejska w Lubinie oraz Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Kubów.

Występom przyglądali się licznie zgromadzeni rodzice uczestników.

Wszystkim udzieliła się bożonarodzeniowa atmosfera, a od poniedziałku harcerze ruszają po Lubinie ze sztafetą Betlejemskiego Światła Pokoju.

Zdjęcia zobaczyć można na naszym profilu na fb: https://www.facebook.com/pg/HufiecLubin/photos/?tab=album&album_id=2535539609845425

W konkursowe szranki stanęło wiele gromad i drużyn jednak najlepsi byli:
Kategoria Harcerze
1. Miejsce:
24 Drużyna Harcerska "Piorun"
33 Drużyna Harcerska "Cumulus"

2. Miejsce:
13 Drużyna Harcerska "Bastion"
18 Drużyna Harcerska "Carpe Diem"

Kategoria Zuchy:
1. Miejsce
16 Gromada Zuchowa "Festina Lente".

Występom przyglądali się licznie zgromadzeni rodzice uczestników.