Harcerskie Zawody Wspinaczkowe z okazji Dnia Dziecka

31.05.2019r. Komenda Hufca ZHP Lubin wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Gór w Lubinie zorganizowali Harcerskie Zawody Wspinaczkowe z okazji Dnia Dziecka dla zuchów i harcerzy, w których wzięło udział blisko 100 uczestników.

Zawody trwały ponad trzy godziny jednak żadnego uczestnika to nie zraziło. Niektórzy z nich mieli okazję pierwszy raz w życiu wspinać się na obiekcie tego typu.

Najlepszych uczestników nagrodzono dyplomami, pucharami oraz nagrodami turystycznymi w trzech kategoriach: Zuchy I (6-8 lat), Zuchy II (8-10 lat), Harcerze (11-16 lat). Każdy zuch i harcerz otrzymał drobny upominek.

Wszystkie zuchy i harcerze potwierdzili gotowość do wzięcia udziału w kolejnych edycjach takich zawodów i z niecierpliwością już czekają na kolejne.

Zdjęcia z imprezy dostepne sa na hufcowym facebooku.