Harcerze przywitali Wiosnę!

W sobotę, 25 marca odbył się Hufcowy Dzień Wiosny

Harcerze oraz zuchy przywitali nadchodzącą porę roku z hasłem: "Biec pod Słońce". Uczestnicy mieli okazję zintegrować się, wykonując przy tym różne zadania.

Stworzenie reklamy dla siłowni, sali zabaw oraz salonu sieci komórkowych? To dla harcerzy nie problem!

Trzeba napisać list do przyjaciela oraz zanieść na pocztę? Zuchy poradziły sobie z tym znakomicie :)

Uczestnicy zmierzyli się również w pojedynku w "Dwa ognie" oraz zrobili kartkę wiosenną dla przyjaciela.

Pod koniec, wszyscy zebrali się na strzelnicy, gdzie mieli okazję upiec kiełbaskę na ognisku oraz posiedzieć w kręgu, przy harcerskich piosenkach. Żeby spalić kalorie, po kiełbaskach i piankach, wszyscy chętnie wzięli udział w grze w krykieta, kwadranta oraz siatkówce. Była również okazja, by zmierzyć się z Mega Bierkami - oczywiście zuchy wygrały tę walkę. :)

Uczestnicy Hufcowego Dnia Wiosny sprawili, że Drzewo Wiśni zakwitło. To musi być piękna Wiosna!

Zdjęcia z imprezy można zobaczyć na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/HufiecLubin