Wakacje, znów będą wakacje .....

Hufiec Lubin zaprasza do Wygnańczyc na wakacyjny wypoczynek.

Baza obozowa w Wygnańczycach znajduje się w województwie lubuskim. Położona jest w lesie sosnowym, bezpośrednio nad Jeziorem Dąbie. Teren bazy i najbliższa okolica są dogodne do organizacji wędrówek oraz gier terenowych i harcerskich. Obozowisko otaczają łąki i tereny leśne. Baza leży z dala od zgiełku miasta, dlatego jest wymarzonym miejscem do wakacyjnego relaksu i wypoczynku.

Tegoroczną ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży z całego Zagłebia Miedziowego. Nie zabraknie miejsca dla chętnych spoza naszego terenu, ponieważ "Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba".

W terminie 01 - 14.07.2014r. zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 17 lat na obóz pod namiotami. Koszt 800 zł

Najmłodsi czyli dzieci w wieku od 7 do 11 lat swoją przygodę przeżyją na Kolonii Zuchowej w terminie od 14 - 27.07.2014r. Zuchy zakwaterowane będą w drewnianych domkach. Koszt kolonii to 800 zł

Istnieje możliwość wpłaty w ratach - terminy do uzgodnienia z Komendantem i Skarbnikiem Hufca.

Karty uczestnika do odebrania u drużynowych lub w biurze Hufca. Godziny otwarcia biura znajdują się w zakładce "kontakt".

Podczas pobytu na bazie w Wygnańczycach uczestnicy letniego wypoczynku będa mieli okazję sprawdzenia swoich sił w strzelectwie, jeździe konnej, kajakarstwie, pływaniu, alpinistyce oraz wielu innych atrakcjach przygotowanych przez doświadczona kadrę instruktorską. Rozgrywki sportowe i leśne dyskoteki będą umilały czas spędzony w lesie.

Pamiętaj "Nie siedź w domu, nie nudź się - do Wygnanczyc wybierz się"